Не відкладайте своє здоров’я на потім – довіртеся професіоналам!
Больовий напад зазвичай провокується якимось тригером, фізичним подразником. Довго не триває, однак імпульси болю настільки інтенсивні, що вибивають з ритму життя, змушують негайно приймати знеболювальні, котрі не завжди ефективні. Врешті-решт доводиться звертатися по медичну допомогу: викликати швидку або самостійно відвідати лікарню. І вже від професійності лікарів клініки залежить, як швидко людина відчує полегшення, чи позбудеться нападів невралгії надалі.
Медичний центр AMBY в Дніпрі пропонує професійну діагностичну та лікувальну допомогу всім, хто стикається з невралгічними нападами. Наші фахівці мають усе необхідне для того, щоби визначити причину невралгії, виключити загрозливі для здоров’я стани та приборкати виснажливий больовий синдром.
Невралгією називаються періодичні спалахи гострого разючого, блискавичного болю, які завжди обмежуються зоною “контролю” якогось одного нерва. Біль може виникати в будь-якій частині тіла, схильний до іррадіації: болить не лише в одному місці, як при травмі, а й віддає, прострілює в інші відділи.
Напади мають різний перебіг.
Клінічне значення має й те, який саме нерв став джерелом больової імпульсації. За таким критерієм виділяють:
Встановити діагноз невралгії не дуже складно: патологія має вкрай виразну симптоматику. Однак головне завдання лікарів – встановити, первинна це чи вторинна невралгія. Необхідно впевнитися, що біль не виник із причини гострого, загрозливого для життя захворювання. Стосується це насамперед поширеної серед людей торакалгії: за симптомами вона буває дуже схожа на гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда. Другий важливий момент – визначити ступінь пошкодження нервових гілок. Адже якщо вони починають генерувати біль, то з ними явно щось не те.
Для отримання повної інформації щодо невралгії, необхідне комплексне обстеження пацієнта:
Весь перелік обстежень одній людині не призначається. Наша клініка в Дніпрі має висококваліфікованих фахівців, котрі за результатами огляду й опитування звужують коло діагностичних заходів. Наприклад, у разі торакалгії робимо багатоканальну ЕКГ та УЗД серця, щоб впевнитися в нормальному стані міокарда. Для діагностики постгерпетичної невралгії – організовуємо імунологічні дослідження на антитіла до вірусів герпесу.
Приборкати больовий синдром та повернути людині якість життя допомагає індивідуальний підхід. Треба знайти причину невралгії й спробувати її усунути водночас – вжити заходів для якнайшвидшого полегшення болю.
У якості консервативних методик застосовуються:
За потреби – доводиться вдаватися до хірургічних втручань. Операція застосовується, як крайній метод і проводиться виключно за індивідуальним принципом. Хірурги можуть вивільнити затиснутий нерв, прибрати утворення, що на нього тисне, пересікти гілки, котрі транслюють больові імпульси. й т.і.
Людина не може комфортно почувати себе в стані болю. Невгамовний больовий синдром і постійне очікування пронизливих імпульсів виснажують ментальні ресурси. До всього, невралгія центрального походження часто супроводжується емоційними розладами: депресія, хронічний стрес.
А отже, ефективне лікування при невралгії не лише позбавляє цих станів, а і є профілактикою більш серйозних патологій:
Щоб запобігти невралгії, треба максимально берегти своє здоров’я: